Dt. Nuray Güner Bilgili

Diş Hekimi
Değerlendirme
0 Soru      0 Görüş
Konum
Cihannüma, Barbaros Blv. No:105/A, 34353 Beşiktaş/İstanbul
Haritada Göster

Hakkında

1975 Karabük doğumlu Nuray Güner Bilgili 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi‘nden mezun olmuştur.

1997 yılından bu yana diş hekimliği hizmetini; çağdaş teknolojinin sunduğu modern ekipmanlar ile, gerektiğinde konusunda uzman diş hekimleri ile birlikte çalışarak, koruyucu diş hekimliği ilkeleri doğrultusunda ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. International Association of Aesthetic Dentistry (EDAD), Computer Aided Dentistry Academy (CADA) ve International Team for Implantology (ITI) gibi uluslararası dernek ve mesleki platformların üyesidir.

Özel ilgi alanı "Estetik Diş Hekimliği" olup, hastalarının beklentilerinin oldukça üzerinde sonuçlar ortaya çıkartıp, mutlu ve sağlıklı gülümsemeler yaratmak için yüksek tedavi standartlarını başarıyla uygulamaktadır. Bunun yanısıra; CAD-CAM destekli dijital diş hekimliği üzerine yaptığı çalışmalar ve son teknoloji yatırımlarıyla; vakalarında yüksek kalite, hız ve mükemmelliği yakalamaktadır.

Vizyonu; diş hekimliği alanında, sterilizasyon prensiplerinden ödün vermeksizin, yüksek bilgi birikimi, mükemmel klinik tecrübe ve modern teknoloji kullanılarak dünya standartlarında hizmet vermek, sağlıklı ve estetik gülümsemeler yaratmaktır. Bu doğrultuda 2019 yılında Denthill Clinic‘i kurmuş olup, ekibiyle beraber çalışmalarını sürdürmektedir.

Eğitim

  • İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
    Üniversite - 1997

Görüşünüzü Yazın

Lütfen uzmanı değerlendirin. Uzmanı değerlendirin.