Doç. Dr. Akif Albayrak

Ortopedi ve Travmatoloji
Değerlendirme
0 Soru      3 Görüş
Telefon
0 505 829 60 26
Konum
Teşvikiye, Hakkı Yeten Cd. 23, 34365 Şişli / İstanbul
Haritada Göster

Hakkında

15 yıl Baltalimanı Kemik Hastanesi’nde çalıştıktan sonra Fulya Vital Plaza’da hasta kabul etmeye başlamıştır.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tip Fakultesi, 1998 - 2005
İstanbul Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğt. Ve Ar - Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanligi, 2005 - 2010
İstanbul Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğt. Ve Ar - Baltalimani Kemik Hastanesi Başasistanı, 2012

Klinik Fotoğrafları


Görüşünüzü Yazın

Lütfen uzmanı değerlendirin. Uzmanı değerlendirin.

Görüşler

Z
Ze. A.
14 Şub 2021
17 yaşındayken skolyozum olduğunu öğrendim. Daha sonrasında internette araştırma yaparak Akif Bey'i buldum. Buraya da muayene olacağım dedim ve gittim. Gittiğimde hemen güven hissettim. Daha sonrasında Akif Bey bana güzel bir şekilde fotoğraflar göstererek açıkladı. Skolyozum 54 derece yani ileri düzeyde olduğu için ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat süremiz başladı. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Dikiş alımından çok korktuğum içi sağ olsun kendisi lazer yapıştırmayla ameliyatımı yaptı. Ameliyattan 10 saat sonra beni ayağa kaldırdı. Sürekli olarak kontrollerimi sağladı. O günden beridir bir problem yaşadığımda Akif Bey'e giderim. Şu anda yaşantımda hiç kısıtlama yok. Kendisi bana güven verdiği için başıma kötü bir şey gelecek mi diye düşünmedim. Hala da devam ediyorum. Kendisine çok güveniyorum. Başka bir doktora gitmeyi hiç düşünmüyorum.
F
Fe. İ.
14 Şub 2021
Çocuğumun 5 yaşındayken skolyozu olduğunu öğrendik. İlk olarak Sakarya'da yaşadığımız için takibini başka bir doktor yaptı. Daha sonrasında Akif Bey'e muayene olduk. Eğriliği devam edince ameliyat olmasına karar verildi. 7 yaşındayken skolyoz ameliyatı oldu. Ameliyattan sonra sürekli olarak irtibat halindeydik. Kontrollerimiz devam ediyor. Diğer çocuğumun da skolyoz var ve takibini Akif Bey yapıyor. Akif Bey çok ilgili, alakadar ve 7/24 ulaşabildiğimiz bir doktor. Biz kendisinden çok memnunuz.
S
Se. Ö.
14 Şub 2021
Yaklaşık 2 yıldır kızım İnci skolyoz hastası sizle tanıştığımızda kızım ameliyattan korkarken heyecanla gün saymaya başladı şuan ameliyatımız üzerinden 3 hafta geçti günlük hareketlerin hepsini rahatlıkla yapabiliyor kendine güveni yerine geldi hem fizyoterapistimizden hem de doktorumuzdan çok memnunuz.